Krem dite likuid, trajtim detoksifikues – 50 ml

-30%

Krem dite likuid, trajtim detoksifikues – 50 ml

L3,290

Rrit efektin detoksifikues

Përshkrim

“Kremi likuid është gjenerata e re e kujdesit për lëkurën. Ky krem është një kombinim unik I teksturës inovative dhe efektit anti polucion.

Ekstrakti I superkoncentruar I Aphloia-s lufton faktorët të cilët përshpejtojnë plakjen (ndotjen e ambjentit, rrezet UV, lodhja, stresi) falë veprimit të dyfishtë: riparues dhe anti-polucion.
Efikasiteti: Lekurë e detoksifikuar dhe e purifikuar menjehëre. Vijat e lekures zbuten.
Avantazhet: -93% e përbërësve me origjinë bimore; -pa vajra minerale, pa silikon; -kavanoz i riciklueshëm

Mënyra e aplikimit: Hidhni 1-2 pika në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni në fytyrë me lëvizje të lehta nga brenda jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem dite likuid, trajtim detoksifikues – 50 ml”

SKU: 73687
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?