-70%

Korrektor Zero Defaut – Portokalli

L297

Mbulon rrathët e zinj dhe njollat e errëta.

Përshkrim

Keni vendosur 3 shtresa korrektori dhe sytë tuaj prapë duken të lodhur? Ngjyra portokolli neutralizon ngjyrën kafe. Ai mbulon rrathët e verdhë dhe njollat kafe të shkaktuara nga mbi pigmentimi. Korrektori është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor Zero Defaut – Portokalli”

SKU: 41365
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën