Korrektor Zero Defaut – I verdhë

Korrektor Zero Defaut – I verdhë

L990

Redukton rrathët e zinj dhe venat e vogla.

Përshkrim

Keni vendosur 3 shtresa korrektori dhe sytë tuaj prapë duken të lodhur? Ngjyra e verdhë neutralizon ngjyrën blu. Ai mbulon rrathët e syve dhe venat e vogla. Korrektori është I pasuruar me vajin e farës së pambukut dhe pështatet edhe për lëkurat më të ndjeshme. Avantazhet: 87% e përbërësve me origjinë bimore, pa parfum. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor Zero Defaut – I verdhë”

SKU: 503
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?