Korrektor për lëkurë perfekte

Korrektor për lëkurë perfekte

L850

Lëkurë perfekte, pa të meta.

Përshkrim

Po kërkoni një produkt I cili të fshehë difektet e lëkurës tuaj? I pasuruar me vajin e trëndafilit muskat, ai mbulon papërsosmëritë e lëkurës tuaj me një lëvizje të vetme. Rrathët e errët dhe papërsosmëritë zbehen,ngjyra e lëkurës unifikohet. Lëkura juaj duket më e bukur. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, me gishta ose me furçën përkatëse dhe më pas aplikoni fondatinën. E gjeni në disa nuanca.

Informacion shtesë

Color

beige clair, beige mat, beige moyen, brun clair, rose clain, rose moyen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor për lëkurë perfekte”

SKU: 90872
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?