Korrektor me mbulim të lartë 7 ml

Korrektor me mbulim të lartë 7 ml

L1,190

Korrigjon, zbut dhe ndriçon sytë.

Përshkrim

Ky korrektor likuid fsheh shenjat e lodhjes dhe papërsosmëritë. Ai është I pasuruar me ujin e lules së misrit, I cili qetëson pjesën përreth syve. Rezultati: Mbulon rrathët e zinj dhe inperfeksionet, lëkura është rrezatuese, ka mbulim të lartë, përshtatet për të gjitha tipet e lëkurës, si për femrat dhe meshkujt. Avantazhet: 83% e përbërësve kanë origjinë bimore, pa alkol, pa parfum, Vegan, edhe për sy sensitiv. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni direkt në lëkurë, poshtë syve dhe tek papërsosmëritë.

Informacion shtesë

Color

beige 025, beige 100, beige 150, rose 050, rose 250, beige 200, beige 300, rose 100, rose 200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor me mbulim të lartë 7 ml”

SKU: 56187
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?