Korrektor I lëngshëm Rayonnant Jeunesse

Korrektor I lëngshëm Rayonnant Jeunesse

L2,200

Korrigjon dhe I jep dritë lëkurës

Përshkrim

Zbuloni aleatin tuaj për një lëkurë rrezatuese dhe rinore, për çdo rast. Aplikoni korrektorin me anë të furçës praktike, për një lëkurë rrezatuese dhe ngjyrë uniforme. Shenjat e moshës fshihen menjëherë dhe lëkura juaj ndriçon. E gjeni në 3 nuanca: rozë, bezhë dhe dore.

Informacion shtesë

Color

beige, dore, rose

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor I lëngshëm Rayonnant Jeunesse”

SKU: 73889
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?