Jumbo për sytë

1000 L

2 në 1: Vijëzues dhe hije për sytë

Përshkrim

Zbuloni jumbon me ngjyra bimore 2 në 1. Ai ka një teksturë të butë e të rrëshqitshme falë vajit të kajsisë. Lapsi aplikohet në 2 mënyra: 1: Për të vijëzuar kapakun e syrit; 2. Për të hijëzuar kapakun e syrit (shpërndajeni me gisht ose furçë).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Jumbo për sytë”

SKU: 12713
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara