Vaj riparues për flokët- 150ml

990 L

Riparon intensivisht dhe zbukuron flokët tuaj.

Përshkrim

Ky vaj multi funksional, një kombinim me 3 vajrave me fuqinë riparuese te JOJOBES. Rigjeneron fibrat e flokëve , I jep vitalitet dhe flokët bëhen më rezistent dhe më të bukur.
Anët positive: Dozimi lejon qe vaji të aplikohet lehtësisht. Mund të përdoret para dhe pas shampos, në flokë të thatë ose të lagur. Me apo pa shpërlarje.
Rezultati: Rigjeneron flokët në të gjithë gjatësinë deri te majat, pa lënë flokët e yndyrosur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj riparues për flokët- 150ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 66686
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara