Highlighter për fytyrën dhe qafën 15ml.

L990

2 nuanca në 1, bronz dhe rose, për një rezultat rrezellitës.

Përshkrim

Highlighteri në formën e pudrës shkëlqen fytyrën dhe pjesën e qafës duke u dhënë një përfundim perle.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në zonat specifike të fytyrës për të theksuar (ballin, hundën, mjekrën, mollëzat, pjesën poshtë vetullave,) për një pammje rrezatuese që reflekton dritën natyrale.

Avantazhet:
• Pa silikon
• Formulë Vegane
• Formulë e biodegradueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Highlighter për fytyrën dhe qafën 15ml.”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 20118
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara