Highlighter ngjyra Dore

2300 L

Për një lëkurë rrezatuese.

Përshkrim

Ky highlighter kombinon 2 nuanca për një lëkurë rrezatuese: nuancë perlë për të ndriçuar lëkurën dhe një nuancë më të errët për të krijuar efektin e një lëkure të nxirë. Pa paraben.

Informacion shtesë

Color

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Highlighter ngjyra Dore”

SKU: 46024
Spastroje