Highlighter DUO

2990 L

Për një lëkurë rrezatuese.

Përshkrim

Ky highlighter kombinon 2 nuanca për një lëkurë rrezatuese: nunacè perlë për të ndriçuar lëkurën dhe një nuancë më të errët për të krijuar efektin e një lëkure të nxirë. Pa paraben.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Highlighter DUO”

SKU: 23443
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara