Heqës manikyri ”Go Green”

600 L

Heq manikyrin në mënyrë perfekte me një lëvizje të vetme.

Përshkrim

Heqësi i manikyrit ”Go Green” largon manikyrin nga thonjtë tuaj me një lëvizje të vetme. Ai është i pasur me vajin e bajames, i cili ushqen thonjtë dhe mbron kutikulat e tyre. Formula e tij është vegane, pa aceton dhe me 80% përbërje bimore.
Këshilla për aplikim: Hidhni pak nga përbërja në një pambuk e më pas vendoseni tek thonjtë, lëreni për një moment dhe fërkojeni butësisht.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Heqës manikyri ”Go Green””

SKU: 84974
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara