Heqës manikyri- 75 ml

-50%

Heqës manikyri- 75 ml

L550

Heq manikyrin me një veprim.

Përshkrim

Nuk keni më nevojë për pambuk. Futeni gishtin brenda në shishe dhe nxirreni. Mjafton ky veprim I thjeshtë dhe do të hiqet dhe manikyri më I errët. Formula e tij pa açeton është e pasuruar me vajin e bajames e cila kujdeset për thonjtë tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Heqës manikyri- 75 ml”

SKU: 15708
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?