Heqës manikyri- 100 ml

-50%

Heqës manikyri- 100 ml

L260

Nuk dëmton thonjtë tuaj.

Përshkrim

Ky produkt e heq manikyrin me një lëvizje të vetme. Formula e tij pa açeton është e pasuruar me vajin e bajames e cila kujdeset për thonjtë tuaj. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni me një pambuk; Lyeni pambukun, lereni për pak dhe me pas hiqni maikyrin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Heqës manikyri- 100 ml”

SKU: 14358
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?