GRAND ROUGE L’ELIXIR – efekt mat

1960 L

Për buzë perfekte deri në 12 orë.

Përshkrim

Grand Rouge l’Elixir ka në përbërje vajin rigjenurues të Kamelias. Buzët tuaja do të jenë të buta, mat dhe me një ngjyrë perfekte e cila qëndron deri në 12 orë. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “GRAND ROUGE L’ELIXIR – efekt mat”

SKU: 17848
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara