Skrab për skalpin e kokës- 150 ml

990 L

Heq papastërtite dhe detoksifikon skalpin.

Përshkrim

Ky skrab oksigjenues me ekstraktin e Moringës eksfolion lehtesisht skalpin duke larguar qelizat e vdekura dhe bën që floku të yndyrost më pak.
Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten ,të fortë dhe më të bukur.
1 ose 2 herë në javë, para shampos. Aplikojeni te rrenjët e flokëve, paraprakisht të lagur dhe masazhojeni. Shperlajeni.
Angazhimi jonë:
– Grimcat eksoliuese 100% me origjinë bimore
– Agave e kultivuar ne agrokultura organike
– 93% e përbësve me origjinë bimore
– Formulë lehtësisht e asgjesueshme , pa silikon.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për skalpin e kokës- 150 ml”

SKU: 81181
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara