Furçë universale për fondatinë

Furçë universale për fondatinë

L1,100

Thelbësore për të aplikuar fondatinën.

Përshkrim

Përdorni këtë furçë për një ngjyrë lëkure të unifikuar. Fijet e gjata dhe me formë të harkuar lejojnë që fondatina të shpërndahet dhe në zonat më të vështira. Kjo furçë është ideale kur doni një mbulim maksimal dhe ka një rezultat perfekt. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë universale për fondatinë”

SKU: 53179
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?