Furçë për fondatinë perfekte

Furçë për fondatinë perfekte

L1,400

Sekreti për një fondatinë perfekte.

Përshkrim

Kjo furçë shërben për të aplikuar fondatinën likuide. Falë densitetit të lartë të fijeve ajo siguron një ngjyrë të unifikuar dhe një mbulim optimal. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për fondatinë perfekte”

SKU: 56317
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?