Furçë për fondatinë natyrale

Furçë për fondatinë natyrale

L850

Partnerja ideale për një fondatinë natyrale.

Përshkrim

Përdorni këtë furçë për një ngjyrë lëkure të unifikuar dhe natyrale. Kjo furçë përdoret për fondatina të lëngshme. Fijet e saj , të cilat janë me dy gjatësi, sigurojnë një përfundim natyral. Fijet e gjata marrin fondatinë dhe fijet e shkurtëra e përhapin në lëkurë. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për fondatinë natyrale”

SKU: 55771
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?