Fondatinë Zero defaut për lëkurë perfekte për 14 orë

Sale

Fondatinë Zero defaut për lëkurë perfekte për 14 orë

L1,400

Ngjyrë lëkure perfekte, pa difekte.

Përshkrim

“Doni të dini sekretin për një ngjyrë lëkure perfekte? Një fondatinë e padukshme e cila fsheh të metat e lëkurës tuaj! Kërkuesit e kozmetikës bimore kanë kombinuar pigmentet minerale dhe bimore, për të krijuar një fondatinë e cila përhapet lehtësisht, unifikon ngjyrën e lëkurës dhe pamja juaj do të duket perfekte. Avantazhet: Lëkura juaj do të duket natyrale, pa asnjë të metë. Fondatina qëndron deri në 14 orë. Ajo përshtatet pët të gjitha tipet e lëkurës. Nuancat: Bezhë (100; 200; 300), Rozë (100; 200 ; 300) dhe Dore (100; 200; 300). Si të zgjidhni nuancën e duhur?
Në fillim shikoni nuancën e lëkurës tuaj: Rozë, Bezhë ose Gold. Më pas zgjidhni numrin tuaj (nga 100 – 400). Numri më I vogël është nuanca më e çelët. Nesë jeni në dilemë mes dy nuancave, aplikoni të dyja të pjesa e qafës dhe shikoni cila përshtatet më mirë me lëkurën tuaj. Nuanca e duhur është ajo që nuk dallohet më.
Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa.
Këshilla bukurie:
Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë.
Për një lëkurë perfekte u sugjerojme të aplikoni korrektorin Zero Defaut dhe pudrën e thatë.”

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, beige 400, rose 100, rose 200, rose 300, rose 400

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Zero defaut për lëkurë perfekte për 14 orë”

SKU: 3738
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?