Fondatinë Zero Defaut 40ml

1690 L

Ushqen lëkurën, fsheh çdo papërsosmëri dhe zgjat plot 12 orë.

Përshkrim

Dëshironi një fondatinë e cila ushqen lëkurën tuaj dhe njëkohësisht ju jep një pamje të përsosur? Zero Defaut është fondatina e duhur për ju! Ajo mbulon çdo papërsosmëri të lëkurës suaj dhe zgjat plot 12 orë. Është ideale edhe për lëkurat e thata. Kërkuesit e kozmetikës bimore kanë kombinuar pigmentet minerale dhe bimore, për të krijuar një fondatinë e cila përhapet lehtësisht, unifikon ngjyrën e lëkurës dhe pamja juaj do të duket perfekte.
Këshilla për aplikim: Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa.
Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë.

Informacion shtesë

Color

, ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Zero Defaut 40ml”

SKU: 29795
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara