Fondatinë rrezatuese Rayonnant Jeunesse 30 ml

Fondatinë rrezatuese Rayonnant Jeunesse 30 ml

L2,800

Një fondatinënë që hidraton dhe zbut lëkurën tuaj

Përshkrim

“Zbuloni risinë eksluzive të Yves Rocher: fuqinë zbutëse te perlave, të mbështjellë me dyllin e trëndafilit të cilat janë vendosur në zemër të teksturës unike të fondatinës Raypnnant Jeunesse. Lëkura juaj do të duket më e re. Falë teksturës unike zbutëse të fondatinës, shenjat e plakjes menjëherë reduktohen dhe lëkura rifiton shkëlqimin. Ajo ka mbulim mesatar. Lëkura juaj do të hidratohet dhe do të duket përfekte. Si të zgjidhni nuancën e duhur?
Në fillim shikoni nuancën e lëkurës tuaj: Rozë, Bezhë ose Gold. Më pas zgjidhni numrin tuaj (nga 100 – 400). Numri më I vogël është nuanca më e çelët. Nesë jeni në dilemë mes dy nuancave, aplikoni të dyja të pjesa e qafës dhe shikoni cila përshtatet më mirë me lëkurën tuaj. Nuanca e duhur është ajo që nuk dallohet më. Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa.
Këshilla bukurie: Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës ose sfungjerin fizionomik duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë. Për një lëkurë perfekte u sugjerojme të aplikoni korrektorin Rayonnat Jeunesse dhe pudrën e thatë.”

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, beige 400, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë rrezatuese Rayonnant Jeunesse 30 ml”

SKU: 67086
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?