Fondatinë natyrale 30 ml

Fondatinë natyrale 30 ml

L2,350

Për një rezultat natyral

Përshkrim

“Pure Light është kombinimi i një fondatine natyrale, me fuqinë hidratuese të Edulis. Formula e saj homogjene nuk bllokon poret e lëkurës dhe e lejon atë të marrë frymë. Pipeta e saj ndihmon për të marrë dozën e duhur të fondatinës. Avantazhet: 96% përbërësve kanë origjinë natyrore. Pa alkool. Pa silikon. Fondatina nuk e than lëkurën tuaj.
Si të zgjidhni nuancën e duhur?
Në fillim shikoni nuancën e lëkurës tuaj: Rozë, Bezhë ose Gold. Më pas zgjidhni numrin tuaj (nga 100 – 400). Numri më I vogël është nuanca më e çelët. Nesë jeni në dilemë mes dy nuancave, aplikoni të dyja të pjesa e qafës dhe shikoni cila përshtatet më mirë me lëkurën tuaj. Nuanca e duhur është ajo që nuk dallohet më.
Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa.
Këshilla bukurie:
Për një rezultat professional, aplikoni furçën për fondatinë natyrale duke shtrirë drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë.”

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë natyrale 30 ml”

SKU: 90956
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?