Fondatinë Mat Zero Defaut 30 ml

Fondatinë Mat Zero Defaut 30 ml

L1,590

Për një lëkurë perfekte dhe mat

Përshkrim

“Fondatina super mat me zero shkëlqim është një kombinim perfekt për lëkurën e yndyrshme. Formula e saj përmban pluhura absorbues duke përfshirë pudrën ribalancuese dhe matifikuese Baikal e cila siguron një lëkurë mat në çdo situatë.
Falë teksturës jo të yndyrshme, ajo siguron një lëkurë të butë pa krijuar ndjesinë e një maske mbi fytyrë. Mban lëkurën tuaj të matifikuar në temperatura të larta, kur jeni të stresuar, madje dhe gjatë aktivitetit sportiv. Avantazhet: Formulë jo e yndyrshme, nuk bllokon poret, qëndron deri në 12 orë, pa paraben.
Këshilla për aplikimin: Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa. Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës ose sfungjerin fizionomik duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë. “

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Mat Zero Defaut 30 ml”

SKU: 52527
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?