Fondatinë Le Radieux 30 ml

Fondatinë Le Radieux 30 ml

L2,500

Mbron lëkurën dhe I jep rrezatim

Përshkrim

Le Radieux është fondatina e parë kundër ndotjes së ambjentit rrethues. Ajo është e pasuruar me Aphloïa e cila i jep rrezatim lëkurës tuaj.
Kur vendoset mbi lëkurë, ngjyra unifikohet, jep shkëlqim dhe freski.
Avantazhet;
• 86% e përbërësve me origjinë natyrore
• Shishe qelqi e riciklueshme
• Nuk bllokon poret
• % e reduktuar e silikonit
• Pa alkool
• Vegane

Këshilla për përdorim: Për një mbulim natyral aplikoni një sasi të vogël mbi ballë, hundë, faqe dhe qafë. Më pas përhapeni me ndihmën e një furçe ose me dorë. Për një mbulim më të madh përsërisni edhe njëher procedurën e mësipërme.

Informacion shtesë

Color

beige 100, rose 250, beige 200, beige 300, rose 100, rose 200, rose 300

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatinë Le Radieux 30 ml”

SKU: 53848
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?