Fondatina Zero Defaut Comfort

Fondatina Zero Defaut Comfort

L1,690

Për një lëkurë të ushqyer e pa të meta

Përshkrim

“Ekspertët e bukurisë bimore kanë zgjedhur vajin e 1000 trëndafilave për aftësitë e tij rigjeneruese për ta integruar në zemër të fonatinës Zero Defaut Comfort. Ajo ka një teksturë mbuluese dhe qëndron gjatë gjithë ditës. Avantazhet: Fondatina ka aromë të këndshme dhe ushqen lëkurën. Pa paraben. Si të zgjidhni nuancën e duhur? Në fillim shikoni nuancën e lëkurës tuaj: Rozë, Bezhë ose Gold. Më pas zgjidhni numrin tuaj (nga 100 – 400). Numri më I vogël është nuanca më e çelët. Nesë jeni në dilemë mes dy nuancave, aplikoni të dyja të pjesa e qafës dhe shikoni cila përshtatet më mirë me lëkurën tuaj. Nuanca e duhur është ajo që nuk dallohet më. Vendosni një sasi të vogël fondatine mbi faqe, ballë hundë dhe mjekërr. Përhapeni në të gjithë fytyrën dhe te qafa. Këshilla bukurie:
Për një rezultat professional, aplikoni furçën e fondatinës ose sfungjerin fizionomik duke shtrirë fondatinën drejt pjesës së jashtme të fytyrës dhe nga poshtë lartë. Për një lëkurë perfekte u sugjerojme të aplikoni korrektorin Rayonnat Jeunesse dhe pudrën e thatë.”

Informacion shtesë

Color

beige 100, beige 200, beige 300, beige 400, rose 100, rose 200, rose 300, rose 400

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Fondatina Zero Defaut Comfort”

SKU: 29795
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?