-20%

Eliksir bukurie 100% me origjinë bimore

3520 L

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën – 30 ml

Përshkrim

“Eliksiri i bukurisë zbut rrudhat dhe lëkura juaj ditë pas dite bëhet më rrezatuese. Ky serum ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë dhe vajin e 1000 trëndafilave. Lëkura rigjenerohet dhe ushqehet intensivisht.
Avantazhet: Serumi ka teksturë vajore dhe i jep shkëlqim lëkurës. 100% e përbërësve me origjinë bimore; pa vajra minerale; vegan
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën para kremit. Merrni disa pika dhe masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Eliksir bukurie 100% me origjinë bimore”

SKU: 84034
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara