Demakilant & Tonik 2 në 1- Për të gjitha tipet e lëkurës, 200 ml

L650

Pastron lehtësisht fytyrën dhe sytë, si dhe tonifikon lëkurën

Përshkrim

Ky qumësht pastron dhe tonifikon lëkurën me një të fshirë. Pasuruar me kamomil që forcon dhe zbut lëkurën. Pluset e saj: -teksturë e lehtë dhe e freskët; -93% përbërës bimorë; – pa paraben; -pa ngjyrues; -pa vajra minerale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Demakilant & Tonik 2 në 1- Për të gjitha tipet e lëkurës, 200 ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 28383
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara