Sale

Buzëkuq Rouge Vertige me shkëlqim

420 L

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq ka në përbërje vajin ushqyes të qershisë. Ai ka 54 nuanca nga nuancat më të hapura e deri te e kuqja e errët, për të plotësuar të gjitha dëshirat tuaja. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

, , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Rouge Vertige me shkëlqim”

SKU: 22277
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën