Buzëkuq Rouge Vertige efekt satin

Sale

Buzëkuq Rouge Vertige efekt satin

L1,120

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq ka në përbërje vajin ushqyes të qershisë. Ai ka 28 nuanca nga nuancat më të hapura e deri te e kuqja e errët, për të plotësuar të gjitha dëshirat tuaja. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Informacion shtesë

Color

cassis, corail, framboise, framboise irisee, fuchsia, fuchsia leger, mauve, mauve irise, mauve poudre, mure, peche irisee, peche rosee, peche vif, rose, rose blush, rose glace, rose marron, rose mauve, rose pop, rose poudre, rose profond, rose tendre, rouge brique, rouge coquelicot, rouge groseille, rouge lumineux, rouge orange, rouge profond

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Rouge Vertige efekt satin”

SKU: 36207
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?