Buzëkuq Rouge Elixir Satin

1400 L

Përshkrim

Buzëkuqi Rouge Elixir Satin, pjesë e edicionit të limituar, ka një teksturë që shkrin në buzët tuaja dhe ngjyra super të pigmentuara të cilat i japin shkëlqim buzëqeshjes suaj. Formula e produktit është e pasuruar me vaj kamelia dhe vaj nga bërthamat e qershisë. Këshilla për aplikim: Aplikojeni në buzë duke e rrëshqitur nga qendra e buzëve-anash.

 

Informacion shtesë

Color

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq Rouge Elixir Satin”

SKU: 34187
Spastroje