Buzëkuq My kiwi kiss

1100 L

Zbukuron dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Buzëkuqi My kiwi kiss, pjesë e edicionit të limituar, ka një teksturë që shkrin në buzët tuaja dhe ngjyra super të pigmentuara të cilat i japin shkëlqim buzëqeshjes suaj.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në buzë duke e rrëshqitur nga qendra e buzëve-anash. Për një efekt mat, aplikoni primerin matifikues përpara se të aplikoni buzëkuqin.

Informacion shtesë

Color

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Buzëkuq My kiwi kiss”

SKU: 00679
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën