Balsam ushqyes – 200 ml

Balsam ushqyes – 200 ml

L690

Flokët krihen me lehtësi,nuk ngatërrohen dhe ushqehen.

Përshkrim

Ky balsam me vaj avokado, I pasur me acid yndyror, eviton krijimin e nyjeve të flokëve dhe siguron lëndët ushqyese për të rivendosur ekuilibrin e lipideve. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bmore, pa silikon, agave 100% organike, tubet i riciklueshëm.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni sklapin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam ushqyes – 200 ml”

SKU: 63552
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?