-10%

Balsam për flokë të lyer 200 ml

0 out of 5

720 L

Ushqen, ruan ngjyrën dhe rigjallëron shkëlqimin e flokëve.

Përshkrim

Balsami me uthull mjedre ushqen flokët, ruan ngjyrën, rikthen shkëlqimin e tyre dhe nuk i le të ngatërrohen.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 36250
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara