Balm ushqyes për lëkurë të ndjeshme 50 ml

-25%

Balm ushqyes për lëkurë të ndjeshme 50 ml

L1,850 L1,388

Ushqen lëkurën e ndjeshme dhe të thatë

Përshkrim

Ky balm ushqyes është I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Ai ushqen, hidraton dhe qetëson lëkurën. Lëkura juaj do të forcohet dhe do të jetë më pak e ndjeshme.
Avantazhet:
• Teksturë balm e cila ushqen lëkurën dhe e le atë të butë
• 93% e përbërësve kanë origjinë bimore
• VEGAN
• pa vajra minerale, pa alkol, pa parfum, pa silikon
• Kremi ka aromën e lehtë dhe natyrale të kamomilit
• Kavanoz I riciklueshëm
Këshilla për përdorimin: Aplikoni në të gjithë fytyrën dhe në qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm ushqyes për lëkurë të ndjeshme 50 ml”

SKU: 59289
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?