-30%

Balm ushqyes për lëkurë të ndjeshme 50 ml

1330 L

Ushqen lëkurën e ndjeshme dhe të thatë.

Përshkrim

Ky balm ushqyes është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Ai ushqen, hidraton dhe qetëson lëkurën. Lëkura juaj do të forcohet dhe do të jetë më pak e ndjeshme.
Avantazhet:
• Teksturë balm e cila ushqen lëkurën dhe e le atë të butë.
• 97% e përbërësve kanë origjinë bimore.
• VEGAN
• Pa vajra minerale, pa alkol, pa parfum, pa silikon.
• Kavanoz i riciklueshëm.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe në qafë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm ushqyes për lëkurë të ndjeshme 50 ml”

SKU: 36960
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara