Balm për duart me Arnika 50ml

990 L

Riparon dhe zbut duart tuaja.

Përshkrim

Formula e tij, me arnika dhe gjalp shea, riparon dhe zbut duart e thata dhe të dëmtuara.
Avantazhet:
• 90% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Me Arnika organike të rritura në La Gacilly.
• Pa vajra mineral.
• Vegane
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm për duart me Arnika 50ml”

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 74723