Balm për buzët me qumësht bajameje

390 L

Krishtlindje nën ndriçimin e Hënës!

Përshkrim

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Balmi i buzëve me qumësht bajameje ushqen buzët tuaja në thellësi falë formulës së tij me gjalp Shea dhe i lë ato me aromën e ëmbël të bajameve.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm për buzët me qumësht bajameje”

SKU: 27513
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara