Balm për buzët me fruta pylli

390 L

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Përshkrim

Balmi i buzëve me fruta pylli ushqen buzët tuaja falë formulës së tij me gjalp Shea dhe i lë ato me aromën e këndshme të frutave të pyllit.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm për buzët me fruta pylli”

SKU: 27863
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara