Balm likuid për buzët Rouge Vertige

Sale

Balm likuid për buzët Rouge Vertige

L1,200 L600

Ushqen si një balm dhe I jep buzëve shkëlqim vebues.

Përshkrim

Ekspertët tanë kanë zgjedhur vajin e qershisë, I njohur për aftësitë e tij ushqyese, për të krijuar Balmin likuid Rouge Vertige. Ky balm është një kombinim unik I efektit ushqyes të balmit me efektin e shkëlqyesit të buzëve. Me një veprim, buzët ushqehen dhe janë rrezatuese. Pa paraben.

Informacion shtesë

Color

beige nude, mauve, mauve leger, mauve profond, rose, rose leger, rose nude, rose profond, rouge, rouge leger, rouge profond

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm likuid për buzët Rouge Vertige”

SKU: 44794
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?