Balm dushi për lëkurë ekstra të thatë – 200 ml

L890

Ushqen lëkurën dhe krijon ndjesinë e rehatisë gjatë dushit

Përshkrim

Me më shumë se 2/3 me vajra bimor, ky balm ju ofron një dush relaksues, dhe rigjallëron lëkurën tuaj. Dushi kthehet në një moment rehatie dhe ushqen për lëkurën tuaj. Ai ka në përmbajtje gjalp Shea bio, nga Afrika perëndimore I cili njihet për aftësitë e tij të jashtëzakonshme ushqyese dhe riparuese.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm dushi për lëkurë ekstra të thatë – 200 ml”

SKU: 35222
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën