Balm bimor universal 150 ml

1200 L

Balmi që bën mrekulli në flokët tuaj.

Përshkrim

Ky balm bimor riparon, ushqen, I jep shkëlqim dhe zbut flokët tuaj. Ai ka shumë përdorime:
• gjatë ditës: ushqen flokët dhe lehtëson stilimin e tyre.
• para krehjes: lehtëson krehjen e flokëve dhe ndihmon stilimin e tyre
• si trajtim: eviton elektrizimin e flokëve
• gjatë natës: riparon flokët për 8 orë
Rezultatet:
• Riparon flokët
• Ushqen flokët
• Flokët tuaj do të jenë 30x më rezistent ndaj këputjes
• Redukton elektrizimin e flokëve
Avantazhet: Ky balm ka një teksturë pa silikon, që përthithet lehtësisht nga flokët tuaj, duke lënë një aromë nga e cila do të krijoni varësi. 98% e përbërësve kanë origjinë bimore.
Këshilla për përdorimin: Balmi përdoret gjatë ditës dhe natës, në flokë të lagur dhe të thatë, në gjatësinë e flokut dhe te majat. Evitoni rrënjën. Përdoret 2-3 herë në javë. Nuk ka nevojë për shpërlarje. Nuk e bën pis jastëkun.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balm bimor universal 150 ml”

SKU: 69026
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara